Novinky
Učivo
Fotky a videa
Zábava
O nás (naše třída)
Interakce
Zajímavé stránky
Ostatní
Nejlepší stránky o mobilních telefonech Siemens (BenQ), určite se podívejte!
Paříte hry na mobilu? Programujete, nebo se chcete naučit v Javě? Tak toto jsou stránky právě pro Vás!
Šuplík plný zábavy. Mrkněte! (By RDT)

OSTATNÍPravidla:

- Je zakázáno jakýkoliv materiál z těchto stránek (výslovně fotky) kopírovat a uveřejňovat na jiných stránkách/blogech či kdekoli jinde bez souhlasu autora.

- Stažení všech materiálů je povoleno pouze pro vlastní použití a na vlastní nebezpečí. Faktická správnost učebních materiálů zde není zaručena a může podléhat autorským právům případného autora. Přístup do sekce Učivo a Úkolníček mají pouze osoby k tomu určené, neboť měli stejnou možnost získat tyto informace při výuce, čímž na ně mají právo.

- Nevhodné opakované přispívání do diskusních médií (ShoutBoard, GuestBook, Úkolníček) může být potrestáno zablokováním IP adresy tohoto uživatele proti vstupu na tyto stránky, v lepším případě pouze zablokováním přispívaní do diskusí. Za nevhodné příspěvky se považuje urážení ostatních uživatelů, vulgární příspěvky, rasisticky zaměřené příspěvky, spam apod. Dodržovat pravidla se nemusí pouze v Tajném ShoutBoardu (Samozřejmě kromě zákonů ČR, jako například warez... Ten je zakázán i v Tajném ShoutBoardu a všude jinde.).


Výpomoc:

- Pokud chcete, může mi posílat vaše materiály vhodné pro tyto stránky. Například fotky, materiály na učivo apod. Ty zde budou uvedeny pod vaším jménem. Pomužete mi také tím, že mi nahlásíte případné chyby. Pouze vás prosím, neposílejte mi materiály, které jste odněkud stáhli, nebo nejste jejich autory a nemáte na jejich šíření práva. Takové příspěvky sem stejně dát nemohu. Děkuji za pochopení. Samozřejmě, pokud někde najdete něco zajímavého, není problém sem dát pouze odkaz.Zymic.com - Free templates, tutorials and much more free webmaster resources!