Novinky
Učivo
Fotky a videa
Zábava
O nás (naše třída)
Interakce
Zajímavé stránky
Ostatní
Nejlepší stránky o mobilních telefonech Siemens (BenQ), určite se podívejte!
Paříte hry na mobilu? Programujete, nebo se chcete naučit v Javě? Tak toto jsou stránky právě pro Vás!
Šuplík plný zábavy. Mrkněte! (By RDT)

MOTOCROSS THE FORCEAbch řekl pravdu, tak sem tuhle hru dávám jen z jednoho důvodu. Ten důvod je ten, že na tuto hru existuje jeden zajímavý mód, který by vám bez hry byl k ničemu. Prostudoval jsem si pravidla sepsaná autorem hry o jejím šíření a dočetl jsem se, že se hra je freeware, ale nesmí šířit s žádnými modifikacemi. To znamená, že sem dám mód ke stažení zvlášť, to nijak pravidla neporušuje.
No teď už ale k samotné hře, které patří tento článek. Jak z názvu vyplívá, jedná se o motorky, konkrétně o 3D motocross. Bohužel je hra beze zvuku, ale to nijak moc nevadí. Spočívá zkrátka v tom, že musíte projet určitou trasu projížděním branek po hrbolatém terénu. K ovládání slouží směrové šipky. Velice důležité jsou k řízení klávesy W a S kterými naklápíte motorku dopředu a dozadu. Než se vám podaří projet určenou trasu beze spadnutí, budete potřebovat chvíli trénovat, ze začátku vám to určitě nepůjde, jako nejdřív mě. Určitě se pobavíte krkolomnými pády hezky graficky zpracovaného motorkáře. Jakmile vám hra začne jít, stane se celkem zábavnou, z vlastních zkušeností ale vím, že projíždět určené trasy vás časem omrzí, mnohem zábavnější je jezdit "freestyle" ;o) .
No víc se rozepisovat nebudu, to až v druhém článku o Color & Matrix Modu na tuto hru. Níže se můžete podívat na nějaké obrázky ze hry a nebo si hru přímo stáhnout. Nemusí se instalovat, satáhnete ZIP, rozbalíte a hrajtete.

- Download Motocross The Force

Obrázky ze hry:

Zymic.com - Free templates, tutorials and much more free webmaster resources!