Novinky
Učivo
Fotky a videa
Zábava
O nás (naše třída)
Interakce
Zajímavé stránky
Ostatní
Nejlepší stránky o mobilních telefonech Siemens (BenQ), určite se podívejte!
Paříte hry na mobilu? Programujete, nebo se chcete naučit v Javě? Tak toto jsou stránky právě pro Vás!
Šuplík plný zábavy. Mrkněte! (By RDT)

COLOR & MATRIX MOD NA HRU MOTOCROSS THE FORCEAktualizace: Málem bych vám zapoměl sdělit, že jsem autorem tohoto módu ;o)

Pokud už vás časem omrzela hra Motocross The Force, můžete si na ní stáhnout tento mód, který z ní rázem udělá celkem zajímavou a zábavnou hru. Budete se projíždět mimozemskými světy a městy, jak se můžete přesvědčit níže na obrázcích z módu. Nebude to už jen nudný stejný hrbolatý povrch. I když se to možná zdá nemožné, všechny trasy v módu jdou projet bez jediného spadnutí (sám jsem to dokázal :o). Poznámka: Při projíždění tras s tímto módem vůbec nedbejte na zelenou šipku ukazující směr a ani se nesnažte projíždět žádné branky.

Na první trati se setkáte s lesem, pyramidami, mostem, barevným trychtýřem, mega skoky a já nevím, s čím ještě. Na druhé je plno dalších vylepšení, například skok psí hlavou a hlavně Matrix mód, což vypadá celkem zajímavě. Stáhněte a uvidíte, stojí to za to. Kromě grafiky jsou změněny ještě další drobnosti. Původně bylo plánováno do hry přidat zvuky, ale na to ještě nebyl čas.

Návod na instalaci: Stáhněte si ZIP archiv s módem a rozzipujte ho. Uvnitř najdete dvě složky, jednu s názvem textures a druhou s názvem models. Tyto dvě složky překopírujete do složky se hrou Motocross The Force. Pokud jste vše doposud dělali dobře, vyskočí hláška, že tato složka již obsahuje složky se stejným názvem a zda si přejete soubory přepsat, kliknete na Ano. Teď už můžete hru spustit a užívat si nového módu.
Jenom bych ještě rád dodal, že tento mód je čerstvě hotový a mohou se v něm vyskytovat nějaké mouchy. Pokud nějaké najdete, dejte mi o tom prosím vědět a já se je pokusím opravit.

- Download Modu na hru Motocross The Force

Obrázky z Módu:

Zymic.com - Free templates, tutorials and much more free webmaster resources!